Company History

HAUCK SPRAWIA, ŻE DZIECI SĄ SZCZĘŚLIWE - OD MOMENTU NARODZIN

Od ponad 90 lat nasza rodzinna firma zajmuje się polepszaniem samopoczucia wielu pokoleń dzieci. Nasza rodzina przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę z pokolenia na pokolenie.

Dla nas, dzieci, nie było nic lepszego niż obserwowanie miłości i umiejętności, z jakimi były wytwarzane nasze produkty hauck. Dzisiaj sami jesteśmy rodzicami, a nasze dzieci dorastały z produktami hauck. Dopiero, gdy zostaliśmy mamą i tatą, zdaliśmy sobie sprawę, jak ważne jest, aby nasze produkty były dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców.

Nasza historia rozpoczęła się w 1923 roku. W tym samym roku nasz pradziadek zaczął tworzyć produkty z wikliny. W twardym rzemiośle, wiklinowe kołyski były wytwarzane w Sonnefeld, w Górnej Frankonii, kolebce tradycyjnego rzemiosła koszykowego. Szaty do chrztu poszerzyły kolekcję później. W latach 70-tych dodano wózki i łóżeczka.

Wkrótce nasza firma wyrobiła sobie markę także poza Górną Frankonią. Od 1989 roku, obok naszych własnych produktów, oferujemy również produkty na różnych licencjach. Nasza marka iCoo została założona w 2002 roku. Tutaj rodzice znajdą ekskluzywne produkty dla swoich dzieci.

Stopniowo rozszerzono asortyment produktów hauck. Kolekcja oferuje teraz zestawy wózków spacerowych, podwójne wózki spacerowe, wózki dziecięce, krzesełka do karmienia, foteliki samochodowe, łóżka podróżne, bujaki, bramki ochronne i akcesoria. Od 1992 roku nasze produkty są obecne na wszystkich kontynentach, w ponad 86 krajach.

Dziś naszą firmę prowadzi już czwarte pokolenie i możemy się pochwalić długą rodzinną tradycją. Wiele się zmieniło od 1923 roku. Ale jedno pozostaje takie samo - dobro naszych dzieci zawsze było bliskie naszym sercom i zawsze będzie.

Tag your photos on Instagram
#myhauck

Here to share your special journey. Love it? Tag your photos using #myhauck for the chance to be featured.